Helge Linden oljemålning

Helge Linden oljemålning
Helge Linden oljemålning
Helge Linden oljemålning
Helge Linden oljemålning

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELGE LINDEN (1897-1961): Segelbåtar, signerad Linden, olja på pannå, ca 27x35 cm

460690

2017-05-09