S Kandell kustmotiv oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

S KANDELL (1900-tal): Kustmotiv, signerad och daterad S Kandell 1937, olja på duk, ca 45 x65 cm

460693

2017-05-09