Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIERRE FORSELL, plunta samt supkoppar, 7dlr., för Skultuna, 24 k förgylld mässing, signerade, pluntan numrerad 90, pluntans höjd ca 13 cm
Pluntans kork saknas, Slitage, plunta med repor,
460711
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här