Skultuna plunta och supkoppar i förgylld mässing

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE FORSELL, plunta samt supkoppar, 7dlr., för Skultuna, 24 k förgylld mässing, signerade, pluntan numrerad 90, pluntans höjd ca 13 cm

Pluntans kork saknas, Slitage, plunta med repor,

460711

2017-05-10