Plåtbil Västtyskland 1950/60-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PLÅTBIL, 1950/60-tal, med förare, märkt Made in Western Germany, längd 42x17 cm

Bucklig, med ytrepor och slitage

460721

2017-05-10