Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDVIN ÖHRSTRÖM, "Ariel", vas, Orrefors, numrerad och signerad Nr 213 H Edvin Öhrström, diameter ca 7, höjd ca 7,5 cm
460725
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här