Avståndsmätare

Avståndsmätare
Avståndsmätare
Avståndsmätare
Avståndsmätare
Avståndsmätare
Avståndsmätare

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AVSTÅNDSMÄTARE för4 militärt bruk, AGA-BALTIC, Lidingö, två moduler och med väska allt i metall, 1940/50-tal, längd ca 150 cm.

Funktionen garanteras ej.

Bruksslitage.

460728

2017-05-10