Tändnålspistol

Tändnålspistol
Tändnålspistol
Tändnålspistol
Tändnålspistol
Tändnålspistol
Tändnålspistol
Tändnålspistol
Tändnålspistol
Tändnålspistol
Tändnålspistol
Tändnålspistol
Tändnålspistol

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TÄNDNÅLSPISTOL, 1840-tal, oktagonal räfflad pipa, numrerad 1932, spännarm på höger sida, kaliber 8 mm, valnötskolv med nätskuren kolv, längd 34 cm

kolvspricka

460729

2017-09-24