Hans Erni färglitografi

Hans Erni färglitografi
Hans Erni färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS ERNI (1909-2015), Motiv av hästar, färglitografi, signerad, 22/150, signerad, ca 53x41 cm

något gulnad

460745

2017-05-10