Överstycke förgylld och bronserad

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖVERSTYCKE, 1800-talets andra hälft, pastellage, dekor med blommor och fåglar, förgylld och bronserad, höjd ca 45x60 cm

Sprickor och lagningar, delvis ombronserad

460749

2017-05-10