Annika Svenbro, Betty Blue

Annika Svenbro, Betty Blue
Annika Svenbro, Betty Blue
Annika Svenbro, Betty Blue
Annika Svenbro, Betty Blue

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNIKA SVENBRO (född 1946): "Efter att ha sett filmen Betty Blue", signerad och daterad Svenbro -87, olja på papper, 69x48cm

460751

2017-05-10