Holger Bäckström, collage

Holger Bäckström, collage
Holger Bäckström, collage
Holger Bäckström, collage
Holger Bäckström, collage

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HOLGER BÄCKSTRÖM (1939-1997): Utan titel, signerad oxh daterad Holger Bäckström 65-67, Blandteknik på papper och collage, ca 25x34,5 cm, ramens mått 41,5x50,5cm

460752

2017-05-10