Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HOLGER BÄCKSTRÖM (1939-1997): Utan titel, signerad oxh daterad Holger Bäckström 65-67, Blandteknik på papper och collage, ca 25x34,5 cm, ramens mått 41,5x50,5cm
460752
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här