Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
MARIANNA UUTINEN (Finland, född 1961): "Pink transparent/with or without you", signerad och daterad på baksidan Marianna Uutinen 1993, blandteknik på duk, 92x73cm
460753
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här