Notställ Jugend

Notställ Jugend
Notställ Jugend
Notställ Jugend
Notställ Jugend
Notställ Jugend
Notställ Jugend

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NOTSTÄLL, mahogny samt mässing, 1900-talets början, jugend, 4 hyllplan, på hjultrissor, höjd ca 113, 43x29 cm

Bruksslitage

460763

2017-05-10