Utensilier
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
UTENSILIER, 7 dlr, för badrum, bestående av: borstar spegel, flaskor samt 2 burkar, allt i glas och silver (stämplat 1903) silvret med monogram, höjd ca 14 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage.
460764
2017-05-10