Golvarmatur Örsjö

Golvarmatur Örsjö
Golvarmatur Örsjö
Golvarmatur Örsjö
Golvarmatur Örsjö
Golvarmatur Örsjö
Golvarmatur Örsjö
Golvarmatur Örsjö
Golvarmatur Örsjö
Golvarmatur Örsjö
Golvarmatur Örsjö

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVARMATUR, "Klubban", mässing, 1900-talets andra hälft, Örsjö, etikettmärkt, höj- och sänkbar, ljusskärmens längd ca 16 cm

Slitage

460775

2017-05-10