Vas Nils Emil Lundström

Vas Nils Emil Lundström
Vas Nils Emil Lundström
Vas Nils Emil Lundström
Vas Nils Emil Lundström
Vas Nils Emil Lundström
Vas Nils Emil Lundström
Vas Nils Emil Lundström
Vas Nils Emil Lundström

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NILS EMIL LUNDSTRÖM, golvvas, porslin, 1900-talets början, dekor av fiskmåsar, märkt med tillverkare, monogramsignerad, höjd ca 44 cm

460780

2017-05-10