Hans Konslev brons

Hans Konslev brons
Hans Konslev brons
Hans Konslev brons
Hans Konslev brons

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS KONGSLEV (1900-tal), skulpturer, 2 st., brons, föreställande sjöjungfru samt kvinna modell, signerade, gjutarmärkta Tinos, brons, höjd ca 16 cm

Slitage

460785

2017-05-10