Gerda Roosvall Kallstenius oljemålning
Valmis
2017-05-10
460799
| Korkein tarjous | 8 400 SEK |
| Arviointi | 15 000 SEK |
GERDA ROOSVAL KALLSTENIUS (1864-1939), Modellstudie, signerad och daterad Gerda Roosval 1890, olja på duk, ca 115x90 cm
Smärre dukskada, smärre fläck