Gerda Roosvall Kallstenius oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GERDA ROOSVAL KALLSTENIUS (1864-1939), Modellstudie, signerad och daterad Gerda Roosval 1890, olja på duk, ca 115x90 cm

Smärre dukskada, smärre fläck

460799

2017-05-10