Bordsur rokokostil
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSUR, 1900-talets första hälft, rokokostil, försilvrad, metall, krönt av pojke med metspö, urtavla med arabiska siffror, höjd ca 80 cm
Nyckel saknas, smärre ytslitage, skruvar saknas, lös figur och sockel
460815
2017-05-10