Bordsur rokokostil

Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSUR, 1900-talets första hälft, rokokostil, försilvrad, metall, krönt av pojke med metspö, urtavla med arabiska siffror, höjd ca 80 cm

Nyckel saknas, smärre ytslitage, skruvar saknas, lös figur och sockel

460815

2017-05-10