Väggpendyl rokokostil

Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-talets slut, nyrokokostil, förgylld, skuren dekor, urtavla med romerska ocg arabiska siffror, slagfunktion, ca 85x57 cm nyckel och pendel finns

Smärre ytskador

460841

2017-05-10