Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, stång i svärtat trä, fot i sten, hängare/krokar samt paraplyhållare i förkromad metall, höjd ca 173 cm
Bruksslitage, färgbortfall
460861
2017-05-10