Ljusstakar/kandelabrar argent haché

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR med kandelaberdel, 1 par, senbarock, argent haché, 1700-tal, Frankrike, totalhöjd ca 32 cm

Slitage

460864

2017-05-10