Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Häst och timmersläde, signerad och daterad Uno Vallman 1974, olja på duk, ca 39x46 cm

460867

2017-05-10