Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PHILIPPE NOYER (Frankrike, 1917-1985): Flicka med papegoja, signerad och daterad PH Noyer -74, blandteknik, ca 50x100 cm
460876
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här