Matbord Guanabara Carl Malmsten

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Guanabara" matbord, fanérad i mahogny, ben i betsad bok, sarg med dekor av intarsia, med 1 iläggsskiva, höjd ca 71, diameter 115, iläggsskiva 53 cm

Bruksslitage och fanerskador

460883

2017-05-10