Matbord Guanabara Carl Malmsten
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Guanabara" matbord, fanérad i mahogny, ben i betsad bok, sarg med dekor av intarsia, med 1 iläggsskiva, höjd ca 71, diameter 115, iläggsskiva 53 cm
Bruksslitage och fanerskador
460883
2017-05-10