Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Guanabara", matbord, fanerad i mahogny, ben i betsad bok, sarg med dekor av intarsia, höjd ca 74, diameter 125 cm
Bruksslitage och fanerskador
460885
2017-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här