Carl Malmsten Guanabara matsalsbord

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Guanabara", matbord, fanerad i mahogny, ben i betsad bok, sarg med dekor av intarsia, höjd ca 74, diameter 125 cm

Bruksslitage och fanerskador

460885

2017-05-13