Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SIGNE PERSSON-MELIN, kryddburkar, 6 st, karott, 1900-talets andra hälft, lergods, delvis glaserat, undertill märkt SPM, höjd ca 7-13 cm
Karotten med yttre kantnagg vid handtag
460895
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här