Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (signerad C J Nyberg): Motiv med borg, 1800/1900-tal, olja på duk, ca 35 x 24 cm

Krackelyr

460906

2017-05-10