Väggspegel gustaviansk stil

Väggspegel gustaviansk stil
Väggspegel gustaviansk stil

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGSPEGEL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld, oval form, ca 70x60 cm

460913

2017-05-10