Klaus Staeck

Klaus Staeck
Klaus Staeck
Klaus Staeck
Klaus Staeck

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAUS STAECK (1938): ´´The american way of life´´, signerade och daterad -70, 10/100, serigrafi med applikation, bladmått ca 81x60 cm

460947

2017-05-11