Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
ALESSANDRO MORETTI (1870-1953): Skulptur, manshuvud, (Same), lergods, signerad och daterad A. Moretti 1949, höjd ca 21 cm
Zustandsbeschreibung
Lagningar
460954
2017-05-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner