Sakral skulptur
2017-05-10
460959
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SAKRAL SKULPTUR, 17/1800-tal, byst, skulpterat och bemålat trä, på senrae sockel, höjd ca 48 cm, längd exkl. sockel ca 59 cm
Skador, lagningar, sprickor