Tor Bjurström
Klubbat för:
8 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
TOR BJURSTRÖM (1888-1966): Stilleben, signerad Bjurström, olja på pannå, 52x69 cm
Ingår i auktionen Västsvenska Konstnärer
Kuntoraportti
460968
Päivämäärä:
2017-05-22