Tor Bjurström

Tor Bjurström
Tor Bjurström
Tor Bjurström
Tor Bjurström

Klubbat för:

8 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

TOR BJURSTRÖM (1888-1966): Stilleben, signerad Bjurström, olja på pannå, 52x69 cm

Ingår i auktionen Västsvenska Konstnärer

Kuntoraportti

460968

Päivämäärä:

2017-05-22