Nakterhus med kompass ,stormlykta Optimus

Klubbat för:

2 400 SEK

1 800 SEK

NAKTERHUS med kompass, STORMLYKTA, 1800/1900-tal, koppar och mässing, stormlyktan märkt ""Optimus 930", höjd ca 20-31 cm

Bucklor, slitage, nakterhus med senare belysning

460972

2017-05-10