Klubbat för:
2 400 SEK
1 800 SEK
NAKTERHUS med kompass, STORMLYKTA, 1800/1900-tal, koppar och mässing, stormlyktan märkt ""Optimus 930", höjd ca 20-31 cm
Bucklor, slitage, nakterhus med senare belysning
460972
2017-05-10