Karmstolar gustaviansk stockholmsabreten

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, gustavianska stockholmsarbeten, hörnfleuroner, avsmalnande kannelerade ben, förgylld, sitthöjd ca 43 cm

Slitage

460974

2017-05-10