Golvurna Japan

Golvurna Japan
Golvurna Japan
Golvurna Japan
Golvurna Japan
Golvurna Japan
Golvurna Japan
Golvurna Japan
Golvurna Japan

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVURNA, Japan, Meiji (1868-1912), polykrom dekor av bla fenixfåglar och trädgårdsvyer, lockknopp i form av tempelhund, höjd ca 43 cm

Äldre lagning med klammer, nagg

460993

2017-05-10