Promenadkäpp

Promenadkäpp
Promenadkäpp
Promenadkäpp
Promenadkäpp
Promenadkäpp
Promenadkäpp
Promenadkäpp
Promenadkäpp

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PROMENADKÄPP, handtag med erotisk scen, 1900/2000-tal, silver samt trä och doppsko i mässing, längd ca 98 cm.

Smärre slitage.

461021

2017-05-10