Modellbilar m m 15 stkn

Modellbilar m m 15 stkn
Modellbilar m m 15 stkn
Modellbilar m m 15 stkn
Modellbilar m m 15 stkn
Modellbilar m m 15 stkn
Modellbilar m m 15 stkn

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MODELLFORDON, 15 delar, Lesney, England, bemålat gjutgods, 1950-/60-tal, bl.a. Karrier Bantam & Cadillac Sixty Special, längd ca 3,5-8 cm

Bruksslitage

461032

2017-05-10