Boksnura
2017-05-11
461036
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BOKSNURRA, 1900-talets mitt, idegran, höjd 78, 46x46 cm
Ovansidan med fanérkador i form av fuktfläckar och mindre resningar och slitage, för övrigt smärre slitage.