Sengustavianskt konsolbord
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
KONSOLBORD, sengustavianskt stockholmsarbete, marmorskiva, kannelerade ben med anfanger, på marmorimiterad träsockel, förgyllt och bemålat, höjd 81, 74x40 cm
Marmorskivan med lagningar, visst färgbortfall
461042
2017-05-12