Sengustavianskt konsolbord

Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

KONSOLBORD, sengustavianskt stockholmsarbete, marmorskiva, kannelerade ben med anfanger, på marmorimiterad träsockel, förgyllt och bemålat, höjd 81, 74x40 cm

Marmorskivan med lagningar, visst färgbortfall

461042

2017-05-12