Peter Köhler målning

Peter Köhler målning
Peter Köhler målning
Peter Köhler målning
Peter Köhler målning
Peter Köhler målning
Peter Köhler målning
Peter Köhler målning
Peter Köhler målning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PETER KÖHLER (född 1971): "Red Space Nearby Faraway", signerad och daterad P Köhler 2005, akryl på duk, ca 200 x 230 cm

461070

2017-05-11