Bronserad sänghimmel

Bronserad sänghimmel
Bronserad sänghimmel
Bronserad sänghimmel
Bronserad sänghimmel
Bronserad sänghimmel
Bronserad sänghimmel
Bronserad sänghimmel
Bronserad sänghimmel

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÄNGHIMMEL, 1800-tal, bronserad och träskuren, höjd ca 14 cm, diameter 45 cm

Dekorelement med skador

461096

2017-05-11