Bo-Åke Adamsson oljemålning

Bo-Åke Adamsson oljemålning
Bo-Åke Adamsson oljemålning
Bo-Åke Adamsson oljemålning
Bo-Åke Adamsson oljemålning
Bo-Åke Adamsson oljemålning
Bo-Åke Adamsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO-ÅKE ADAMSSON (född 1941), självporträtt, signerad, olja på duk, ca 40,5 x 40,5 cm.

461101

2017-05-11