Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Man i sjömanskostym, olja på duk, ca 55x43 cm
Litet hål i duken, mindre repor.
461109
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här