Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Man i sjömanskostym, olja på duk, ca 55x43 cm

Litet hål i duken, mindre repor.

461109

2017-05-11