Villeroy & Boch servisdelar

Villeroy & Boch servisdelar
Villeroy & Boch servisdelar
Villeroy & Boch servisdelar
Villeroy & Boch servisdelar
Villeroy & Boch servisdelar
Villeroy & Boch servisdelar
Villeroy & Boch servisdelar
Villeroy & Boch servisdelar
Villeroy & Boch servisdelar
Villeroy & Boch servisdelar
Villeroy & Boch servisdelar
Villeroy & Boch servisdelar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VILLEROY & BOCH, servis, 41 dlr, 1900-talets första hälft, Tyskland, "Dresden", bestående av: 18 mattallrikar, 8 assietter, såssnippa, 12 cabaretfat, 2 terriner

Krackeleringar och missfärgningar, enstaka mindre nagg kan förekomma, en terrins lock kan förekomma

461115

2017-05-11