Villeroy & Boch servisdelar
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VILLEROY & BOCH, servis, 41 dlr, 1900-talets första hälft, Tyskland, "Dresden", bestående av: 18 mattallrikar, 8 assietter, såssnippa, 12 cabaretfat, 2 terriner
Krackeleringar och missfärgningar, enstaka mindre nagg kan förekomma, en terrins lock kan förekomma
461115
2017-05-11