Erik Gustavsson modell

Erik Gustavsson modell
Erik Gustavsson modell
Erik Gustavsson modell
Erik Gustavsson modell
Erik Gustavsson modell
Erik Gustavsson modell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK BIRGER GUSTAVSSON (1913-2005): "Ryggen-sittande modell, signerad och daterad Erik B Gustavsson 82, olja på duk, 61x46 cm, oramad

461140

2017-05-11