Erik Gustavsson modell

Erik Gustavsson modell
Erik Gustavsson modell
Erik Gustavsson modell
Erik Gustavsson modell
Erik Gustavsson modell
Erik Gustavsson modell

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK BIRGER GUSTAVSSON (1913-2005): Sittande modell, signerad och daterad Erik B Gustavsson 82, olja på duk, 81x59 cm, oramad

461143

2017-05-11